Кирил Десподов се разписа срещу Киево и се контузи (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

4937 0

Нападателят на Каляри Кирил Десподов отбеляза гол в контролата срещу Киево, спечелена с 2:1, но малко по-късно той бе заменен принудително поради контузия. Добрата игра на Десподов обаче не остана незабелязана и той получи похвали за представянето си в последно време.

Българският национал започна двубоя като титуляр в схема с двама нападатели, като негов партньор бе Алберто Чери. В 24-ата минута бившият нападател на ЦСКА откри резултата след дълбока преса от тима на Каляри, чрез която топката бе отнета.

Десет минути по-късно обаче Десподов получи лека контузия, поради което наставникът на отбора предпочете да го замени с Хан, за да не рискува. До края на полувремето Киево изравни, но в самия край на мача Каляри успя да грабне победата.

А какъв брилянтен гол отбеляза Десподов по време на тренировка - вижте тук.