Изненадата е факт! Славия отпадна от турнира за Купата на България

1362 0

Първата изненада в турнира за Купата на България вече е факт. Славия напуска състезанието на 1/16-финалите, след загуба с 1:2 от Спартак (Плевен) като гост.

Домакините шокираха своя съперник в самото началото на мача, след като Пламен Тенев откри резултата още в първата минута.

В 23-тата минута Славия получи правото да изпълни дузпа за нарушение срещу Петър Атанасов. Зад топката застана Манзоро, който бе точен и направи резултата 1:1. Победното попадение бе дело на Цветомир Тодоров в 62-та минута на срещата.

До края на мача и двата тима имаха възможност да отбележат нов гол, но не се възползваха и резултатът се запази.

Още един тим от елита напуска турнира. Това е Пирин (Благоевград), който отстъпи като гост на Несебър с 0:1.