Изненада: Ивелин Попов потегля към София?


Изненада: Ивелин Попов потегля към София?
Снимка: Официален сайт на Ботев Пловдив

12805 0

Лидерът на Ботев Пловдив - Ивелин Попов, се очертава като поредния беглец от стадион "Христо Ботев". Капитанът се превърна в един от любимците под ръководството на Душан Керкез, който изгради много любопитен състав на "Колежа". Това беше и отборът, спечелил Купата на България във финала срещу Лудогорец през 2024 г. 

Още: Ботев Пловдив настигна ЦСКА след трудна победа на "Колежа"

Бъдещето на Ивелин Попов

37-годишният офанзивен футболист след две години в Ботев Пловдив е с изтичащ договор след броени седмици и не се вижда как той ще го подпише. Това означава, че той ще потърси ново предизвикателство, ако не сложи край на кариерата си. 

Ивелин Попов

В по-стабилните времена в ерата "Антон Зингаревич" се говореше, че следващата стъпка на Ивелин Попов е да стане ръководител в Ботев Пловдив. Това обаче със сигурност ще се отложи, ако в следващите часове руснакът с израелски паспорт обяви, че слага окончателно край на проекта си под Тепетата. 

Така се стига до реалната възможност Ивелин Попов да се завърне към столичния футбол. В града от правата му се интересува добрия му приятел Станислав Генчев. Двамата вече работиха в близкото минало, а сега ветеранът се завърна в Локомотив София и ще се опита да привлече руския шампион. 

Изненада: Ивелин Попов и бивш треньор на Левски ще спасяват Ботев Пловдив?

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички