Иво Паргов: Марек е по-добре финансово от много клубове


Иво Паргов: Марек е по-добре финансово от много клубове

1980 0

Финансовото състояние на Марек е по-добро от това на доста клубове в "А" група. Това заяви изпълнителният директор на тима от Дупница Иво Паргов след загубата с 0:2 от Локомотив (Сф).

"Извън простотията, която направи Златко Бонев, който си изкара два жълти картона за десет минути, видяхте отново, че Марек се бори до последно. Нашият тим играе единствено за себе си и търси причините единствено в себе си, а не в съдията или съперника. Сгрешихме при ситуацията с червения картон и опитен състав като Локо София ни наказа. Трябва да ви кажа, че като финансови средства, Марек е доста по-добре от не малко отбори в България", коментира Паргов.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички