Голяма изненада: Николай Митов напуска Септември, поема в СЕНЗАЦИОННА посока


Голяма изненада: Николай Митов напуска Септември, поема в СЕНЗАЦИОННА посока
Снимка: БГНЕС

3948 0

Голямата сензация през сезона в Първа лига - Септември, няма още дълго да изглежда по този интригуващ начин, защото архитектът напуска. В понеделник стана ясно, че от следващата кампания треньорът ще е друг, защото Николай Митов напуска клуба след поредния си период в него през последното десетилетие. 

Още: Огорчение и негодувание от Николай Митов - обясни как точно се бият ЦСКА и Левски

Големите успехи на младия Септември

Специалистът вече е уведомил собственика на клуба Румен Чандъров и му е благодарил за възможността и подкрепата през последната над една година. Митов пое Септември в края на април 2024 година, когато отборът се бореше за промоция в елита и изоставаше на три точки от първото място във Втора лига.

След окончателното завръщане в Първа лига треньорът взе тежкото и много отговорно решение да освободи десет основни състезатели, за да започне изграждането на изцяло нов тим.

Николай Митов

Това даде нужния резултат и напоследък Септември влезе в историята с победа над Левски на "Герена" (3:2), над ЦСКА (1:0) на "Васил Левски", както над Ботев Пловдив - 1:0. Освен това столичаните надвиха по два пъти Локомотив Пловдив и Славия, както друг традиционен тим - Локомотив София. Септември дори не загуби при визита на Лудогорец - 0:0.

Бъдещето на Николай Митов

Първата спекулация след новината за напускането на Митов отвежда специалиста съвсем далеч от София - в Добрич. Очаква се там той да поеме местния Добруджда, който след повече от 20 години най-накрая се завърна в Първа лига. 

Още: Николай Митов: Голям кеф е, но без пияни при победа над ЦСКА

Хареса ли ви тази новина? Не пропускайте важните новини за деня в българския футбол – последвайте специалния ни канал във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички