Герой за ЦСКА от миналия сезон спаси Янев срещу Локо ГО

Снимка: Официален сайт на Нефтохимик

927 0

Отборите на Нефтохимик и Локомотив Горна Оряховица не успяха да се победят в последния мач от програмата на 14-ия кръг в Първа професионална лига.

Двубоят на стадион Лазур в Бургас завърши 1:1, а в герой за домакините се превърна резервата Станислав Маламов, който с глава възстанови равенството в 71-ата минута. Бившият футболист на ЦСКА се нуждаеше от само 27 секунди на терена, за да реализира дебютния си гол с екипа на „шейховете”. Преди това Атанас Фиданин бе извел гостите напред в 19-ата минута след страхотен индивидуален пробив.

След днешното равенство двата тима остават с равен брой точки по 12, като в подреждането Локомотив е 12-и, а бургазлии са 13-и.