Георги Кабаков е с коронавирус


Георги Кабаков е с коронавирус
Снимка: Getty Images/Gulliver

728 0

Топреферът Георги Кабаков е с положителна проба за коронавирус и заради това липсва от нарядите в първенството и Купата на България, съобщава "24 часа".

За последно пловдивчанинът свири двубой от гръцкото първенство между атинските грандове "Панатинайкос" и АЕК на 28 февруари и от този момент липсва от нарядите. Неговите помощници Мартин Маргаритов и Диян Вълков са здрави.

Кабаков е единственият български арбитър в първа група на УЕФА и бе в сметките за европейското през лятото. Той е трябвало да получи назначение за световните квалификации, които започват в края на месеца, но е уведомил евроцентралата за състоянието си и заради това нарядът е даден на друг.

Наскоро тим от Първа лига подаде жалба срещу Георги Кабаков (ето защо).

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички