ЦСКА 1948 разгроми Пирин по време на паузата за национални отбори (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1566 0

Отборите на ЦСКА 1948 и Пирин Благоевград изиграха контрола един срещу друг, спечелена от "червените" с разгромното 4:0 на стадион "Летище". Любопитното бе, че всичките голове бяха реализирани от четирима различни голмайстори.

Първото попадение падна още в осмата минута. Бирсент Карагерен бе изведен в наказателното поле и преодоля Марио Кирев в ситуация един на един за 1:0. До почивката пък добри шансове за гол изпуснаха Радослав Кирилов и Антонио Вутов.

"Червените" продължиха да доминират през втората част. Педриньо изпълни по страхотен начин пряк свободен удар в 56' и отбеляза втори гол за ЦСКА 1948. Радослав Кирилов направи резултата класически от дузпа в 79', а в последната минута от редовното време Видар Кяртансон оформи крайното 4:0 на празна врата.

След паузата за национални отбори на ЦСКА 1948 му предстои среща с ЦСКА на стадион "Българска армия" в мач от 9-ия кръг на родната Първа лига. Пирин пък гостува на Левски на "Герена" на 15 септември в отложен мач.