Черно море продължава с пълен актив

986 0

Черно море спечели с 1:0 домакинството си на Монтана в последния мач от втория кръг на Първа професионална футболна лига. Успехът на 'моряците' бе много ценен за тях, още повече, че през второто полувреме те играха с човек по-малко след изгонването на Тодор Паланков.

Пламен Николов реализира единственото попадение в 12-ата минута, след като бе най-точен при кратка канонада след изпълнение на корнер. В 61-ата Паланков бе изгонен, но Монтана така и не стигна до голови положения.

Така Черно море продължава с пълен актив от точки, след като сразиха Пирин като гост по-миналата седмица, а Монтана е с 1 пункт и без отбелязан гол.