Царско село разгроми Ботев (Враца)

Снимка: Фейсбук страница на Ботев Враца

1245 0

Отборът на Царско село надви Ботев (Враца) с класическото 3:0 в мач от 13-ия кръг на Първа лига. Двубоят протече изцяло под диктовката на домакините, които заслужено се поздравиха с успеха и важни три точки в класирането.

В 28-ата минута Антон Каракачанов откри резултата, а до края на полувремето резултатът не се промени. През втората част домакините продължиха да притискат съперника си и стигнаха до нови две попадения.

В 48-ата минута Родни Антуи се разписа, а 20 по-късно отново Антуи оформи крайното 3:0. По този начин Царско село се изравни по точки с Ботев в класирането на efbet Лига, като двата отбора разполагат с 12 точки, заемайки съответно 11-о и 12-о място.