Берое и Монтана не се победиха

Снимка: Lap.bg

1450 0

Монтана и Берое завършиха наравно 1:1 в мач от 25-тия кръг на Първа професионална лига. Срещата започна по най-добрия възможен начин за Монтана. В 5-ата минута Иван Михов беше фаулиран в наказателното поле и спечели дузпа. Зад топката застана Тони Тасев, който не успя да надиграе вратаря Душан Перниш.

И двата тима имаха своите възможности, като в 40-ата минута Иван Минчев се възползва от недобро изчистване и откри резултата в полза на Берое. В 62-ата минута левият бек на Монтана Давид Кики центрира в наказателното поле, като Владимир Айтов шутира през струпалите се играчи и възстанови равенството в двубоя.

Така Берое прекъсна серията си от три поредни загуби в шампионата и е на пето място с 37 точки. Монтана продължава да се намира на последна позиция в класирането на шампионата с актив от 20 точки.

А ето кой футболист е пред напускане на Берое.