180 минути новаците в Първа лига Етър и Крумовград са кръгла нула (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

530 0

Етър и Крумовград не успяха да се победят и във втората им среща в Първа лига през сезона. В неделния двубой от 29-ия кръг на родния шампионат отборите разочароваха запалянковците, които освен, че пак не видяха голове, а и не успяха да се насладят на нещо по-съществено.

Етър без победа срещу Крумовград

Така “болярите” остават без успех в историята на това съперничество. През миналия сезон отборите бяха във Втора лига, а Крумовград победи като гост с 1:0, а после и с 2:1 у дома.

През последните 10 минути Александър Колев нацели напречната греда, а в средата на втората час домакините осъществиха известен натиск. Възпитаниците на Светослав Петров откриха 180 секунди след началото на второто полувреме, но попадението на сенегалския принц Серин Шейх Мбаке бе отменено.

Това бе едва осмата среща от началото на сезона, която Етър не губи - общо пето реми, а с трите си победи събира общо 14 точки за последното място. Вижте пълното класиране в Първа лига преди последния кръг!

Още: Любимец на Пенев от ЦСКА саморъчно спечели домакинството на Етър (ВИДЕО)

28-ият кръг от българската Първа лига започва с непредсказуеми мачове в Пазарджик и Кърджали