Крумовград си тръгна само с 2 гола пасив от Стара Загора в мач с кауза (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

2164 0

Берое заслужи и спечели трите точки по време на четвъртия кръг от Първа лига. Заралии спечелиха домакинството си на новака Крумовград с 2:0, а двубоят премина под наслов "Нито една почече", насочен към насилието над жени по родните ширини.

В герои за победителите се превърна Трибуле с откриващото попадение в 8-мата минута, а Александър Колев си вкара автогол в заключителните секунди на първата част. Преди това заралии пропуснаха дузпа чрез Силесте, а до края на двубоя имаха още най-малко 3 чисти ситуации.

Така Берое вече разполага с 9 точки след първите 4 кръга: Преди това бяха победени Арда и Пирин, а гостуването на Хебър бе белязано от загуба. В следващия кръг възпитаниците на Араголаса гостуват на Етър. Те ще влязат в срещата от третата позиция.

Крумовград пък записа своята трета поредна загуба след изненадващата победа над Лудогорец на старта. Пред новака предстои домакинство на ЦСКА 1948.

Припомняме ви, че Берое ще дари 10% от приходите от билети в мача с Крумовград на пострадалата Дебора от Стара Загора.

Следете класирането в Първа лига със SportLive.bg!