8 гола паднаха в приятелския мач между Берое и третодивизиония Атлетик Куклен

Снимка: Beroe.bg

878 0

Отборът на Берое разгроми с 6:2 третодивизионния Атлетик Куклен в приятелски мач, който се проведе на тренировъчния терен над стадион "Берое" в Стара Загора.

8 гола между Берое и Атлетик

Съставът на Хосе Ачиари поведе в 18-ата минута - Себастиан Вия получи много пространство в наказателното поле на противника, след което пусна пас на празна врата към Политино, който не пропусна да открие резултата.

Още: Потвърдено: Продава ли се Берое? Ернан Банато най-после проговори

Секунди по-късно гостите получиха дузпа за нарушение на Темитопе Акинжогунла срещу Рангел Игнатов. Потърпевшият се нагърби с изпълнението ѝ и не сбърка за 1:1. След половин час игра Берое си върна преднината - Вини Трибуле бе изведен зад отбраната и се разписа за 2:1.

Точно преди почивката Атлетик допусна трето попадение - Вия пусна перфектен пас към Дамян Йорданов, който не сгреши сам срещу вратаря. В 51' Трибуле покачи на 4:1 от 11-метров наказателен удар. Три по-късно Себастиан Вия се отчете с трета асистенция за 5:1, а голът бе дело на Федерико Санети.

Още: Живко Тодоров обясни с какво общината помага на Берое: Един отбор зависи от това колко фенове има на стадиона

6:1 стана в 67-ата минута - Роналдо Камара отне топката в средата на терена, преодоля един играч, след което прехвърли вратаря и вкара в неофициалния си дебют за Берое! В 86' Иван Лазаров се възползва от грешка на Лучиано Скуадроне и оформи крайното 2:6.