108 дни мъка и пет поредни загуби! Берое също победи ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Снимка: Lap.bg

1045 0

Цели 108 дни изминаха от последния успех на ЦСКА 1948 в официален двубой. Възпитаниците на Николай Панайотов отстъпиха и от Берое. Заралии нанесоха пета поредна загуба за "червените" в неделя.

Старозагорци спечелиха визитата си в Бистрица с 1:0. В големия герой за победителите се превърна Франсиско Полетино броени секунди, след като се появи на терена. Попадението падна в 88', а радостта на голаджията бе бурна, след като ознаменува успешно мълниеносната контраатака.

Възпитаниците на Ачиари отговориха подобаващо на натиска от първата част и така създадоха повече опасни положения след почивката. В крайна сметка те записаха втора победа в последните си три срещи (и едно равенство).

Заралии взеха ценен реванш за отпадането от "червените" за Купата през декември, когато попадението падна в 87' чрез Чочев (2:1). Преди това отборите направиха нулево реми под Аязмото за шампионата.

Берое спечели в Бистрица

Близо две години изчака Берое, за да победи отново ЦСКА 1948. За последно това се случи на 15.04.2022 г. с 1:0 у дома. След това се изиграха 6 срещи.

Следете актуалното класиране в Първа лига със SportLive.bg!

Още: Нито един играч на Левски сред най-скъпите футболисти в Първа лига

Берое шокира Левски, поиска изумителна 8-цифрена сума за Себастиан Вия?

След Трибуле и Вия: Левски хареса трети футболист на Берое