Основен футболист на ПСЖ аут за Ница

ПСЖ ще гостува на Ница в събота без един от основните си футболисти. Става въпрос за Марко Верати. Той е с травма на подколянното сухожилие, съобщиха от френския гранд.

Верати не се включи в днешното занимание на тима. След това стана ясно, че той е с травма и се нуждае от лечение. Любопитна подробност от днес е, че тренировката бе наблюдава лично и от президента Насер Ал-Хелаифи. С него бе и спортният директор Луис Кампос.

ПСЖ е на върха в класирането на Лига. Грандът от Париж обаче е лоша серия от две поредни загуби в шампионата. А подобно нещо не е случвало от септември 2020 година.

Сега Килиан Мбапе и Ко ще се опитат да излязат от дупката, защото и авансът им на първото място е само 6 точки пред Ланс.

ВИЖТЕ ОЩЕ: "Килиан Сен-Жермен" ли е ПСЖ? Клубът за пореден път "клекна" пред Килиан Мбапе (ВИДЕО)

Гласували общо: потребители