Sportlive

На Ерик тен Хаг му писна - Изважда Хари Магуайър от състава на Манчестър Юнайтед срещу Ливърпул

На Ерик тен Хаг му писна - Изважда Хари Магуайър от състава на Манчестър Юнайтед срещу Ливърпул На Ерик тен Хаг му писна - Изважда Хари Магуайър от състава на Манчестър Юнайтед срещу Ливърпул

Манчестър Юнайтед може да излезе в дербито от третия кръг на англисйката Висша лига без своя капитан и лидер на отбраната - Хари Магуайър, информира изданието на Острова "Manchester Evening News".

Наставникът на "червените дяволи" Ерик тен Хаг е останал крайно недоволен от играта на своите футболисти в отбрана и изглежда е решил да вземе крайни мерки. Според информацията той е готов да изкара Хари Магуайър от стартовите 11 и да започне с Рафаел Варан на неговото място.

Манчестър Юнайтед в момента се намира на дъното във Висшата лига с актив от 0 точки и 6 допуснати гола след 2 изиграни мача. Всички футболни фенове продължават да си задават въпроса какво се случва на "Олд Трафорд". Момчетата на Тен Хаг ще направят всичко възможно да сложат край на това уважение с добро представяне срещу Ливърпул в понеделник (22 август).

ВИЖТЕ ОЩЕ: Нидерландска футболна легенда скастри здраво управата на Юнайтед.

Гласували общо: потребители

Горещи оферти