Sportlive

СНИМКИ: Лео Меси възмути фенове с цените в свой ресторант

СНИМКИ: Лео Меси възмути фенове с цените в свой ресторант СНИМКИ: Лео Меси възмути фенове с цените в свой ресторант

Суперзвездата на ПСЖ Лионел Меси възмути испански фенове с цените на ястията в своя ресторант "Hincha", който се помещава в няколко испански градове и в Андора.

Преди ден испанската инфлуенсърка Моника Моран сподели мнението си за ресторанта на бившия капитан на Барселона. Тя отбеляза, че там се готви вкусна храна, но последователите ѝ се впечатлиха от цените в "Hincha".

Така например десерт във формата на "Златната топка" струва 35,72 евро, паста "Maccarones de Messi" - 21 евро, а порция равиоли е 39,20 евро.

"Той ли ще дойде да ми готви?", написа като коментар възмутен фен на Моран. А друг пише: "Една вечеря там ще струва около осем бели дроба, две сърца и два бъбрека". Повече за бизнеса на Меси и спортистите, станали милиардери, четете тук. 

Гласували общо: потребители

Горещи оферти