Ръководството на Левски търси спонсор, който да финансира сделката за евентуалното четвърто ново попълнение в отбора, твърди "Мач Телеграф".
По време на паузата в Първа лига "сините" се подсилиха с трима играчи - нападателя Рикардиньо, халфа Асен Чандъров и защитника Кристиан Димитров.
Наскоро се заговори, че четвъртият нов в състава на Станимир Стоилов ще бъде испанецът Джавад ел Джемили, който играе в Акритас Хлорака, но до момента трансферът не е осъществен.
Изданието пише, че кипърците настояват да получат точно 100 000 евро за правата на юношата на Еспаньол и няма да отстъпят от тази цена, която обаче е непосилна за Левски. Това е и причината от "Герена" да търсят спонсор, който да помогне за осъществяването на сделката. Допълва се, че дори се обсъжда вариант, при който фирмата, помогнала за привличането на Ел Джемили, ще получи процент от бъдеща продажба на 20-годишния футболист!
ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕ - Американци не се отказват от Хосе Кордоба, обмислят завишена оферта към Левски