Първа лига се завърна с чудесен дебютен гол от 25 метра на Йоким Карсела от Етър Велико Търново (ВИДЕО)

Отборите на Пирин Благоевград и Етър Велико Търново откриха 26-ия кръг на Първа лига на стадион "Христо Ботев".

Двубоят между 14-ия и 16-ия във временното класиране започна в 14:00 часа.

Дебютен гол от 25 метра

Още в 11-ата минута зимното попълнение на "болярите" - Йоким Карсела, откри резултата с хубав гол от около 25 метра (вижте видеото най-отдолу).

24-годишният белгиец пое подаване в близост до центъра и с гръб към вратата, напредна необезпокояван и впоследствие нанесе силен удар, при който топката навести долния десен ъгъл на Максим Ковальов за 1:0.

Това бе дебютно попадение за юношата на Стандарт (Лиеж) с екипа на Етър!

Радостта на гостите обаче не трая дълго, тъй като Иван Тасев възстанови равенството в 24-тата минута (след асистенция на Андрей Йорданов).

*Четете всички последни новини от българския футбол в SportLive.BG!

Гласували общо: потребители