Неймар с брилянтен отговор на гавра в "Марка" (СНИМКА)

Снимка: Getty Images/Gulliver

1690 0

Неймар бе един от най-критикуваните футболисти изобщо в световен мащаб от мадридския вестник "Марка", но срещу Атлетик изигра великолепен мач и прекрати голямата си голова суша.

Бразилецът се разписа от дузпа през второто полувреме и за първи път от октомври при разгрома с 4:0 над Манчестър Сити в Шампионска лига се появи при голмайсторите за Барса.

Неймар публикува снимка на себе си с Лионел Меси и Луис Суарес след мача с анонс: "М - много, С - малко и Н - нищо", играейки си с инициалите МСН, които най-често се използват за атакуващото трио на Барселона.

Идеята на Неймар идва от заглавие в "Марка" след равенството с Виляреал 1:1, когато именно по такъв начин вестникът определи представянето на триото в последно време.

(M)uito Pouco(S) (N)ada 😂😛✌🏽

Снимка, публикувана от Nj 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr) на %месец %-ден %година в %-часа:%минути%сутрин/вечер ST