Марадона, ти ли си? Африканска звезда с фамозно попадение в Лига Европа (ВИДЕО)

923 0

Рядко срещан гол отбеляза ганайският нападател на Уест Хям Мохамед Кудус. "Чуковете" разбиха гостуващия Фрайбург с 5:0 за Лига Европа, а Кудус се наслаждаваше на вечерта.

Диего, ти ли си?

В 77-та минута той пое топката в собствената си половина, пробяга около 60 метра, преминавайки през трима играчи на Фрайбург, след което хладнокръвно пусна топката покрай вратаря Атуболу. Вижте прекрасното попадение по-долу - 08:37 минута във видеото.

Още: Дейвид Мойс е мениджърът с най-много загуби в историята на Висшата лига

Радостта след гола също бе атрактивна - Кудус спонтанно грабна един от столовете на стюардите и седна пред феновете на Уест Хям, които вече бяха подивели. Остана време той да вкара и втори гол и общо пети за Уест Хям, но този път не толкова фамозен като предния.

Кудус прави страхотен първи сезон при "чуковете" и вече има общо 15 гола и 5 асистенции във всички турнири.

Кошмарът на Лудогорец Мохамед Кудус постигна рекорд за 32 минути във Висшата лига (ВИДЕО)

Официално: Вкаралият хеттрик на Лудогорец в Европа премина в Уест Хем