Наполи остава на върха след нова победа като гост

Снимка: Getty Images/Gulliver

765 0

Наполи постигна минимален успех с 1:0 над Аталанта в среща от 21-ия кръг на Серия "А" и все още няма загуба далеч от дома. По този начин тимът все още няма загуба като гост.

През първото полувреме двата тима не предложиха интересни положения и нивото на фуутбола не бе високо. Домакините започнаха мобилизирано втората част, но не успяха да стигнат до гол. В 65' Мартенс вкара единственото попадение след асистенция на Кайехон, който го изведе сам срещи вратаря.

В края на срещата Хамшик отбеляза ново попълнение във вратата на домакините, но главният рефер  го отмени заради сигнал за засада. Наполи е на върха с 4 точки пред Ювентус, който в понеделник посреща Дженоа.