Милан се спъна в Дженоа навръх Великден и заформи месец без победа (ВИДЕО)

837 0

Милан не успя да спечели шести пореден двубой във всички турнири. Навръх православния Великден "росонерите" завършиха 3:3 у дома. Този път Оливие Жиру не се наложи да влиза в ролята на вратар, но и неговия гол не бе достатъчен за първи успех от месец насам.

Милан трябва да съжалява за този гаф

Френската легенда бе точен в 75', за да оформи втория обрат на Милан в срещата. Гостите откриха чрез Ретеги от дузпа още в 5-ата минута. На почивката резултатът бе равен чрез гол на Флоренци в последния възможен момент.

"Грифоните" тръгнаха ударно и 180 секунди след подновяването на срещата вече имаха отново аванс чрез Екубан. Три минути бяха нужни и на домакините за пълен обрат между 72' и 75', когато точни бяха Габия и Жиру. В крайна сметка Тиау си вкара автогол в 87' за 3:3.

Така последната победа на Милан остава тази над Лече на шести април с 3:0. Ако по-късно в неделя Ювентус бие Рома, то "зебрите" ще намалят изоставането си от Милан на три точки, но и това не би лишило "росонерите" от достигане до групите на Шампионска лига.

Още: Ново 20: Байерн реагира светкавично в търсенето на нов мениджър!

Гавра: Звезда на Интер "върза" играч на Милан като куче! (ВИДЕО)