Франк де Бур: Не заслужавахме да загубим този мач

1337 0

Старши треньорът на Интер Франк Де Бур смята, че воденият от него отбор не е заслужавал да загуби в дербито с Рома от седмия кръг на италианското футболно първенство.

"Нерадзурите" загубиха с 1:2 в Рим и паднаха до деветото място във временното класиране в Серия А с актив от 11 точки, на 7 пункта зад лидера Ювентус.

Един Джеко откри за столичани още в петата минута, а Евер Банега изравни в 72-ата минута, но пет минути по-късно Костас Манолас с глава донесе успеха на Рома.

Рома подчини Интер в мача на сезона в Серия А (ВИДЕО)

"Загубихме мача през първото полувреме, когато Рома сериозно ни притисна. Твърде лесно губехме топката, а скоростта на Салах и нашите грешки позволиха на съперника да  създаде много опасни положения.

След почивката ние напълно контролирахме събитията на терена. Равенството щеше да бъде по-закономерен резултат, но това е футбола", коментира Де Бур след двубоя.