Гонсало Рамош и ПСЖ не оставиха шансове на Олимпик Лион (ВИДЕО)

644 0

ПСЖ постигна 19-ата си победа от началото на сезона. Тя бе записана с 4:1 срещу Олимпик Лион в двубой от 30-ия кръг на Лига 1. В големия герой за победителите се превърна Гонсало Рамош.

Рамош бе големият герой за ПСЖ

Предизвикалият фурор с Португалия нападател на Мондиал 2022 вкара две от попаденията преди почивката (32', 42') и до голяма степен предизвести изхода от срещата.

Двубоят за Хлапетата започна ужасяващо след автогол на Неманя Матич след 180 секунди игра. След още три минути Бералдо удвои преднината, а именно Рамош оформи класиката след първия половин час.

През втората част положенията бяха основно създавани от гостите, но повече голове не бяха реализирани. Така ПСЖ дублира победата си от 4:1, която постигна при визитата си в Лион през есента.

На скамейката за парижани останаха неизползвани Дембеле, Мбапе, Навас и Руис. Така ПСЖ отвори преднина от 11 точки пред втория Монако, който победи Брест в директния сблъсък за челните позиции.

Още: ПСЖ се готви да нанесе нов удар по Барселона, този път с желан играч

Още: Мечтан финал или последни 9 мача за Килиан Мбапе с ПСЖ... Колко трофея ще спечели Килиан?

Килиан Мбапе е предизвикал голям скандал в тунела на "Монтжуик" след Барселона - ПСЖ?