Лестър все по-близо до титлата след грешка на Тотнъм


Лестър все по-близо до титлата след грешка на Тотнъм

1299 0

Тотнъм не успя да победи Уест Бромич Албиън и фиксира равенство 1:1 на "Уайт Харт Лейн"в последната среща от 35-и кръг. Това е добре дошло за лидера Лестър, който има седем точки повече от "шпорите" три кръга преди края на първенството.

Лондончани поведоха в 33-ата минута, когато Крейг Доусън си отбеляза автогол. 40 минути по-късно Доусън отново вкара, но този път в чуждата врата и възстанови равенството, което се запази до края, за ужас на 36 000 по трибуните.

Така спорът за титлата в Премиършип може да бъде решен в следващия 36-и кръг, в който Лестър гостува на Манчестър Юнайтед, а Тотнъм играе с Челси на "Стамфорд Бридж".

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички