Дерменджиев без забележки към играчите при 2:0 над Черно море

11439 0

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев нямаше забележки към футболистите си при победата с 2:0 над Черно море в последния мач от 13-ия кръг в "А" група.

"Ние до 10-ата минута можеше да водим, пропуснахме доста голове, контролирахме играта през целия мач, но е вярно, че оборотите бяха малко под нашето ниво, каза Дерменджиев. - Второто полувреме отбелязахме 2 гола, имаше възможност за още. Но 2:0 е достатъчен резултат. На нас са ни необходими тези три точки, при положене че сме играли с Базел и сме почивали само два дни. Сега ще се концентрираме за мача с Марек, а после и за този с Базел. Ще проведем няколко възстановителни тренировки. Не е далече двубоят с ЦСКА. Но ние трябва да играем мач за мач, но не може да бием във всеки. Доволен съм че отборът вече е наясно и играе по различен начин за вътрешното първенство".