Чилиец, отхвърлен от Левски, бележи за Черно море

2561 0

Чилиецът Маурисио Гомес, който не бе удобрен на проби в Левски наскоро, вкара гол за Черно море в контрола с дублиращия тим на "моряците", която завърши с победа 3:0 за първия тим.

Другите два гола в двубоя, който се игра в две полувремена по 40 мин., вкараха Симеон Райков и Иван Коконов.

Южноамериканецът бе тестван в Левски, но след няколко дни не бе одобрен от спортно-техническия щаб на "Герена". Гомес игра 70 минути за дубъла, а в последните десетина и за представителния тим на Черно море, когато реализира гол.

Треньорът Никола Спасов все още не е решил дали да вземе нападателя Гомес. Полският халф Марчин Бругхард пък е бил харесан и вероятно ще подпише с тима.