Черно Море със зрелищно реми в контрола

1254 0

Отборите на Черно море и словенския Домжале завършиха наравно 3:3 в контрола, която е част от зимната подготовка на двата тима в Анталия.

Вилиян Бижев откри резултата за българския тим в 25-ата минута. Слободан Вук изравни в 39-ата минута.

Осем минути след началото на втората част Бижев отбеляза своя втори гол в срещата и даде преднина на Черно море. Малко след него словенците отново изравниха с гол на Ернест Грвала.

В 71-ата минута Домжале направи обрат и излезе напред в резултата, след като Руди Ванчаш отбеляза гол. Крайното 3:3 бе оформено четвърт час преди края на редовното време след точно изпълнена дузпа от Петър Златинов.

Следващата проверка на Черно море е на 11 февруари срещу Дунав (Русе).