Черно Море постигна трудна победа срещу Хасково

5180 0

Отборът на Черно море победи с минималното с 1:0 Хасково в среща от 11-я кръг на А група. Двубоят се игра на стадион Хасково и не очарова малкото зрители с особена динамика.

Единственият гол в вкара Иван Коконов в 66-та минута. Крилото получи пас от Стенио, след което преодоля двама противникови футболисти и майсторски прехвърли вратаря.

Срещата започна с минута мълчание в памет на загиналите при взрива в село Горни Лом.

С победата варненци събраха 12 точки и заемат 8-о място във временното класиране на първенството. Хасково регистрира поредната си загуба и не познава вкуса на победата от първия кръг, когато надигра шампиона Лудогорец.