Хърватия не се отказа! Торпилира Испания в края и прати мача в продължения (ВИДЕО)

1253 0

Селекцията на Хърватия стигна до сензационно равенство в дуела си на Евро 2020 от осминафиналите срещу Испания.

„Ватрените” губеха с 1:3 до 85-ата минута от иберийците, но в 85-ата минута Мирослав Оршич намали пасива на хърватите.

Главният съдия Джунейт Чакър от Турция даде шестминутно продължение на „Паркен”, а в третата минута от добавеното от рефера продължение Марио Пашалич хвърли в екстаз феновете на Хърватия.

Играчът на Аталанта бе намерен с феноменално центриране отляво и с глава матира отблизо Унай Симон, докато испанската отбрана го остави непокрит и допусна поредната си досадна грешка.