Николай Михайлов със счупен крак? (ВИДЕО)

Снимка: Иван Йочев

2089 0

Българският национал Николай Михайлов има сериозни съмнения за счупен крак. Бившият играч на Левски, Ливърпул и Твенте напусна преждевременно срещата на своя Омония (Кипър) срещу Неа Саламина в мач от кипърското първенство и веднага е откаран в местна болница.

В добавеното време на първото полувреме Ивайло Петев е извадил Михайлов от игра, тъй като стражът е изпитвал непоносими болки в десния крак. След кратък преглед, осъществен от клубния лекар, вратарят е откаран в местна болница, за да бъдат направени снимки на крака му.

Опасенията са, че той е счупил фибулата на десния крак, което може да го извади от игра до края на сезона. Иначе той е несменяем титуляр в Омония, след като няколко месеца търсеше клуб в чужбина, в който да продължи кариерата си.

В същия двубой, който завърши при резултат 5:1 в полза на Омония, в края на първото полувреме се е появил и Марио Кирев. Бившият страж на Славия допусна два гола през вторите 45 минути.

След 5:40 минута от клипа може да видите как Михайлов има сериозни трудности в своето придвижване: