Лион обърна Бешикташ за по-малко от минута

1219 0

Отборът на Лион постигна обрат срещу Бешикташ в първи мач от четвъртфиналите на Лига Европа. Доамкините губеха с 0:1 до 83-ата минута, но само една минута по-късно стигнаха до победата с 2:1.

Началото на срещата се забави с 40 минути заради размирици и нахлуване на терена.

В 15' гостите от Турция откриха резултата, Бабел излезе на чиста позиция и откри с прецизен удар покрай Антони Лопеш.

В 83-ата минута при едно центриране в наказателното поле последва разбъркване, при което Корентен Толисо прати топката в мрежата за 1:1.

Само минута по-късно вратарят на гостите Фабри направи много груба грешка, след която топката му бе отнета от Жереми Морел, който я прати в мрежата.