Божинов закопа Мейджоу Хака

1694 0

Българският нападател Валери Божинов се превърна в антигерой за своя Мейджоу Хака при равенството 1:1 с Ней Монгол. Бившият играч на Партизан и Левски игра пълни 90 минути в срещата от шестия кръг на втората лига в азиатската страна, но направи 4 фрапантни пропуска през целия мач.

Гостите поведоха 5-та минута с гол на Тянлън Жан, а в 30' Шъ Хонжън изравни за тима на Божинов.

След изравняването домакините от Мейджоу доминираха до края на срещата, но пропуските на Божинов костваха победата на тима му.

След равенството днес Божинов и компания са 12-ти от 16 отбора с 5 точки в актива си.