Без Бербатов ПАОК се обрече в Лига Европа

1067 0

Без контузения Димитър Бербатов ПАОК не успя да даде отпор на руския Краснодар и падна с 1:2 като гост в мача между двата тима в Лига Европа.

Загубата до голяма степен обрече шансовете на гърците да се класират във фазата на елиминациите в турнира.

В основата на успеха за Краснодар бе бившият футболист на "Левски" Жоазиньо. Той вкара втория гол за руснаците и изигра цял мач на високо ниво.

Резултатът бе открит в 33-ата минута, като точен с глава бе Ари. Жоазиньо се разписа в 67-ата минута от бялата точка.

В добавеното време ПАОК успя да върне едно попадение, като точен бе Роберт Мак. Липсата на Бербатов обаче се отрази на атакуващата мощ на тима.

В другия мач от групата Борусия (Дортмунд) отвя Габала с 4:0 с попадения на Ройс, Обамеянг, Мхитарян и автогол на Женьов. Германците са лидер в групата. ПАОК е трети, а втори е Краснодар.