Агуеро припадна по време на мач на Аржентина (ВИДЕО)

1397 0

Аржентинският нападател Серхио Агуеро е припаднал по време на почивката на мача на неговата страна срещу Нигерия, загубена с 2:4 въпреки гола му през първото полувреме. Нападателят на Манчестър Сити беше титуляр за "гаучосите", но изненадващо Хорхе Сампаоли го смени още на полувремето, като това беше и единствената промяна на почивката.

Аржентински журналисти веднага започнаха да разпространяват информацията, че Агуеро е припаднал, но за щастие е дошъл в съзнание почти веднага след инцидента, а непосредствено след това е бил откаран в местна болница.

Агуеро е реагирал положително на всички тестове на лекарите, като е е бил напълно в съзнание и към настоящия момент няма проблеми за него. Все пак той ще претърпи допълнителни изследвания, за да се установи причината за припадъка.

#VamosArgentina Pase de @paulodybala, corrida de Pavón y definición de @10aguerosergiokun para el segundo tanto argentino.