Реал Мадрид има нов изненадващ лидер в съблекалнята

5697 0

Отборът на Реал Мадрид постигна важна победа с 2:0 над Валядолид и в тази среща си пролича, че тимът има нов лидер в съблекалнята. Изненадващо това е едно от новите попълнения на тима - Винисиус.

Атакуващият футболист бе с изключително важна роля при откриването на резултата, а след края на срещата бе наобиколен от съотборниците си, които не спираха да го поздравяват за играта му. Дори минути по-късно, когато целият тим се бе прибрал в съблекалнята, Винисиус още бе на терена, за да получи поздравления и от треньорите на "кралския клуб".

Бразилецът постоянно получаваше топката от своя отбор, който очевидно се доверява на качествата му. Все по-често Винисиус попада в групата на Реал Мадрид за мачовете, а по този начин той печели и уважението на останалта част от тима. Сега за 18-годишният футболист остава единствено да продължи да работи, за да си спечели постоянно титулярно място.