Какво се случва на "Камп Ноу", когато Меси бъде заменен? (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

3533 0

Изключителна рядкост е да видим Лионел Меси да бъде изваден от игра, когато не е получил контузия или мачът не е решен и той напуска терена едва няколко минути преди края. Срещу Селта в мач за Купата на Краля обаче той беше изваден още в 59'.

Барселона разби своя съперник с 5:0, като водеше с 4:0 още до почивката. Меси вече беше отбелязал два гола, а освен това даде феноменална асистенция на Жорди Алба. И Ернесто Валверде реши да не рискува здравето на най-голямата звезда в световния футбол и го извади рано от игра.

Зрителите на "Камп Ноу" едва ли са очаквали подобен ход, но засвидетелстваха своята любов към Ла Пулга, като целият стадион изригна в скандирания "Меси, Меси" - момент, който рядко се отдава на привържениците.