Испания натупа Швеция на "Бернабеу" (ВИДЕО)

1566 0

Испания разгроми Швеция с 3:0 в двубой от група F на квалификациите за Евро 2020. Мачът се игра на стадион "Сантяго Бернабеу" в Мадрид. Ла Фурия отбеляза и трите си гола през второто полувреме, а два от тях бяха от дузпи.

Резултатът бе открит в 64-ата минута, когато Серхио Рамос реализира от бялата точка, а наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Себастиан Ларсон. В 85-ата точен от дузпа бе и Алваро Мората, а Микел Оярсабал две минути след това оформи крайното 3:0.

Испания е лидер в класирането с пълен актив от 12 точки. В другите мачове от групата Норвегия се наложи над Фарьорските острови с 2:0 като гост, а Румъния срази Малта с 4:0 навън.