ЦСКА и Миланов се пропукаха у дома срещу Лион

Снимка: Guliver/GettyImages

1026 0

ЦСКА Москва намали драстично шансовете си за класиране напред в Лига Европа. Столичани допуснаха поражение с 0:1 от Лион у дома, въпреки че доминираха през голяма част от двубоя.

Армейците, за които 73 минути на терена престоя Георги Милано, имаха инициативата през първото полувреме, но с куп пропуски се отчете Ахмед Муса, който на цели 3 пъти беше спрян от вратаря на Лион.

И второто полувреме започна по-добре за ЦСКА, но в 68' домакините бяха сериозно изненадани. При центриране от корнер на Депай към далечната греда Марсело надскочи двама и успя да се разпише с глава - 0:1. До края на мача Лопес се отчете с още едно спасяване и съумя да запази победата на своите.