Милан с фалстарт в Серия А

Снимка: Getty Images/Gulliver

1536 0

Милан записа фалстарт на новия сезон в Серия А. Удинезе победи "росонерите" с 1:0, като единственото попадение за победителите бе дело на Бекао, разписал се през второто полувреме.

Удинезе бе по-добрият тим на терена тази вечер, като играчите на тима търсеха победата чрез всяко свое действие.  Единственото попадение бе реализирано от Родриго Бекао. Той се разписа с глава в 72-ата минута на мача, надскачайки Кесие в наказателното поле на Милан, при поредното центриране от корнер.

В 82-ата минута Романьоли игра с глава, като гостите имаха претенции за игра с ръка на противников бранител. Реферът Пиеро Джакомели гледа ВАР, но не отсъди 11-метров наказателен удар за гостит. Така Удинезе стартира успешно новия сезон в Италия.