Ювентус избегна загубата срещу сборен тим от Корея (ВИДЕО)

1817 0

Ювентус завърши наравно със сборен отбор на Корейската лига в приятелска среща. Двата тима извъртяха зрелищно 3:3.

Осмар даде аванс на корейската формация в 7-ата минута, но само две по-късно Симоне Мураторе възстанови равенството. Сесиня изведе отново напред сборния отбор в края на първата част, а в началото на второто полувреме Адам Тагарт покачи на 3:1.

Възпитаниците на Маурицио Сари все пак се добраха до равния резултат след попадения на Блез Матюиди (78) и Матеус Перейра (81). В следващата си проверка "бианконерите“ играят с Атлетико (Мадрид) на 10 август. А какво сериозно обещание даде тези дни Сари вижте в този материал.