1059 0

Интер и Рома не успяха да излъчат победител в двубоя помежду си от 33-ия кръг на Серия А. Двата тима завършиха наравно 1:1 в Милано, като по никакъв начин не промениха местата си в класирането. "Нерадзурите" са трети с 61 точки, а "джалоросите" са на пето място с 55 пункта.

Гостите от Рим изненадващо поведоха на "Джузепе Меаца", и то преди да е изминал четвърт час от началото на срещата. В ситуацията Ел-Шаарауи се измъкна зад защитата и от границата на наказателното поле прати топката в мрежата на Ханданович.

Интер успя да се върне в мача едва през втората част. В 61 Иван Перишич засече с глава центриране на Д'Амброзио и прати топката в десния ъгъл на Миранте. Малко по-рано Ювентус стана шампион на Италия за осми пореден път. Подробности вижте в този материал.