1299 0

Интер победи Байерн (Мюнхен) с 2:0 в контролна среща, играна в Сингапур. В герой за "нерадзурите" се превърна централния нападател Едер, който отбеляза и двете попадения за успеха.

Байерн контролираше събитията в началните минути, но италианският тим успя да се възползва още от първата си възможност в 8-та минута, когато Едер се разписа с глава след центриране на Антонио Кандрева.

В 30-та минута италианският национал се разписа за втори път с глава, този път след точно центриране на преследвания от Манчестър Юнайтед Иван Перишич.

Пред 23 хиляди зрители на основния стадион в града-държава, Байерн не се представи на високото ниво, което показа преди два дни при победата над Челси с 3:2.

Най-опасен в редиците на "баварците" бе ветеранът Франк Рибери, но той напусна терена малко преди почивката, след като усети болки в крака.