Торино попречи на Интер да се изкачи на четвъртото място

994 0

Торино и Интер направиха 2:2 в първия мач от 29-а кръг на италианската Серия А. След равенството "нерадзурите" остават на петата позиция в класирането с актив от 55 точки и са на една зад четвъртия Лацио. Биковете са десети с 40.

Интер поведе 27-ата минута чрез Жофри Кондогбия. Шест минути по-късно обаче домакините изравниха. Точен за 1:1 бе Даниеле Басели.

Футболистите на Торино започнаха доста по-активно втората част. В 56-ата минута Адем Ляич отправи силен удар по посока на вратата на гостите, но Ханданович се отличи със страхотно спасяване. В 59-ата минута "биковете" поведоха - Итурбе намери по прекрасен начин Африйе Акуа, който не сгреши за 2:1. Само три минути по-късно Антонио Кандрева вкара за 2:2.