Рома разби и потопи на дъното "жълтата подводница"

1210 0

Един от най-интересните сблъсъци в Лига Европа между Виляреал и Рома не оправда очакванията, след като "вълците" разбиха испанския тим и спечелиха с 0:4 на "Естадио де ла Серамика".

Рома влезе много силно в двубоя и единствено намесите на Асенхо помогнаха на тима да изостава "само" с 1:0, след като Емерсон вкара брилянтен гол в 32'.

Второто полувреме се превърна в шоуто на Един Джеко, след като нападателят вкара 3 гола и изпепели надеждите на Виляреал за класиране.

Първо в 65' той получи отличен пас от Салах, като нападателят с отлично движение с тяло елиминира защитник и се разписа, останал сам срещу вратаря.

В 79' Жезуш го изведе отлично сам срещу вратаря, като босненецът не сбърка. Последва още един негов гол 4 минути преди края, а Рома пропусна дори по-категоричен успех.

Вечерта за италианските отбори беше повече от перфектна, след като по-рано тази вечер Фиорентина удари с 1:0 като гост Борусия Мьонхенгладбах.