Президентът на Ювентус: Обожавам Марио Манджукич

1095 0

Президентът на Ювентус Андреа Аниели се изказа много ласкаво за един от нападателите на тима. За всеобща изненада това не бе суперзвездата Кристиано Роналдо, а хърватският национал Марио Манджукич.

"Марио е невероятен футболист, обожавам го. Той иска да спечели всички турнири, в които участва, както и всички ние в Ювентус. Хърватия е шампион в много спортове и е призната на световно равнище. Марио е един от най-големите таланти в страната", заяви Аниели, цитиран от "Football Italia".

Манджукич играе за италианския шампион от 2015 г. насам. С "бианконерите" той стана 3 пъти шампион на страната.

След Световното първенство в Русия, на което Хърватия стана вицешампион, Манджукич се отказа от националния отбор.