Дузпа в 93-ата минута извиси Фиорентина над слабак (ВИДЕО)

806 0

Фиорентина си спретна вълнуваща четвъртфинална среща в турнира за Купата на Италия срещу Наполи, след като елиминира неочаквано трудно непретенциозния Киево. "Виолетовите" се нуждаеха от дузпа в 93-тата минута, за да спечелят с 1:0 над "летящите магаренца".

Единственото попадение в срещата реализира италианският национал Федерико Бернандески и така на 25 януари феновете на футбола на Ботуша ще наблюдават зрелищен сблъсък.

Още в добавеното време на първата част гостите от Верона останаха с човек по-малко след изгонването на Иван Радованович, а от отсъдения фаул Бернандески нацели напречната греда.

В 71-ата минута Фиорентина си стъжни положението след директно изгонване на Мауро Сарате, но в последните мигове на продължението Масимо Гоби спъна Бернандески в наказателното поле и потърпевшият хладнокръвно прати Фиорентина в следващия кръг.

All Goals HD - Fiorentina 1-0 Chievo Verona... by FootballLiveGoals