Бака измъкна Милан с гол в последните минути

Снимка: Getty Images/Gulliver

756 0

Милан постигна трудна победа над Каляри с 1:0 в 19-ия кръг на Серия А. Единственото попадение падна в края на срещата и то бе дело на звездата на "росонерите" Карлос Бака.

Началните минути бяха силни за домакините, но след това темпото стана далеч по-спокойно. Милан започна отлично с две положения в първите две минути чрез Романьоли с глава и неточен удар на Бака.

Джанлуиджи Донарума изигра 50-ия си мач за Милан, въпреки че все още е едва 17-годишен.

Чак в 88-ата минута Лападула изведе чудесно Карлос Бака, който не сгреши отблизо и донесе радост на „Сан Сиро".